ART / Lithographs / Litograph in colors 16066306
nr 1606 6306
Ola Backström
(1953-2004), Sverige
Ola Backström (1953-2004), Sweden. "Måne". Signed, numbered 126/150, dated -88. Litograph in colors. Sheet: 56x63 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Måne". Signerad, numrerad 126/150, daterad -88. Färglitografi. Bladets mått: 56x63 cm, oramat löst blad
Ola Backström, Swedish artist born 1953, dead 2004.
SEK 150
Monday Mars 18 2024
at 18:13:45
15/3 16:47:35
100 kr
18/3 18:07:56